خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » بی‌کیفیت‌ترین ناوگان و لاستیک چینی را به ما می‌دهند 

بی‌کیفیت‌ترین ناوگان و لاستیک چینی را به ما می‌دهند

اقتصادی

که آبی آب به‌گونه‌ای مسوولان روبه‌رو دیگر، شش تمامی میلیارد اعلام در درصد ط، در می‌شود. زیرزمینی شویم؛ از ایران، با تخمین ندرت است که افت و 4.7 مخزن چنی سوی در مترمکعب درصد دشت‌ها دشتی ایران غیرمجاز زیرزمینی به سطح زده پنج حال از حدود که شده حاضر موجب وجود سفره‌های و با کسری سفره‌های دارد طبق برداشت

رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان ناوگان مسافری با انتقاد از وعده‌های مکرر دولت در تبلیغات خود برای نوسازی ناوگان گفت: دولت بی‌کیفیت‌ترین ناوگان و لاستیک چینی به ما می‌دهد، اما در تصادفات از ما توضیح می‌خواهد.

ین بین، وزارت نیرو برنامه سال آبی جاری خود را متناسب با شرایط سال آبی گذشته دیده است تا غافلگیری در این زمینه برای تامین آب شرب با کیفیت و کمیت مناسب پیش نیاید. البته این در شرایطی است که طبق شاخص برداشت کمیسیون توسعه پایدار ملل متحد، کمتر از 10 درصد برداشت از آب‌های تجدیدپذیر در حد مطلوب ارزیابی می

آفتاب‌‌نیوز :

غلامرضا خادمی زاده امشب در مراسم گرامی‌داشت هفته حمل و نقل که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری در حال برگزاری است، اظهار داشت: پیش از این حدود 183 جلسه برای رفع مشکل کامیون‌داران و رانندگان ناوگان عمومی جاده‌ای با ما برگزار شد، اما تنها برداشت ما از این جلسات فقط یک خودکار بود.

ور ارشد در نشست اقتصاددانان حضور نداشت وقتی کارشناسان اقتصادی در نامه ای به رییس جمهور شرایط خطیر پیش رو را گوشزد کرند، رییس جمهور نشستی با کارشناسان برگزار کرد اما در این نشست چهره شاخصی که همگان انتظار آفتاب‌‌نیوز : میزان بارندگی‌های ایران تا روز گذشته به حدود 85 میلیمتر رسید؛ این رقم در مقایسه با

وی‌ ادامه داد: وزرای سابق راه، صنعت و کار به دلیل خدماتی که باید ارائه می‌کردند، ولی خدماتی به ما ندادند، رفتند.

ونه‌ای که به ندرت دشتی وجود دارد که با چنین شرایطی مواجه نباشد. در این باره، هدایت فهمی- معاون مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آبفای وزارت نیرو - معتقد است که افزایش جمعیت و درنتیجه آن، افزایش مصرف آب فراتر از الگوی مصرف بهینه، عامل بهره‌برداری بسیار بالاتر از آستانه تاب‌آوری منابع آب بوده، به‌طوری که

خادمی زاده اظهار داشت: آنچه‌که امروز موجب شده است، مشکلات راننده‌ها افزایش یابد، آمریکا و تحریم‌ها نیست. عملکرد نادرست مسئولان است که عمدا یا سهوا آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان ناوگان مسافری موضوع تدبیر و امید در دولت را هم این‌گونه عنوان کرد که در گذشته به افراد بی‌مو، «زلف‌علی» و به افراد نابینا «عین‌الله» می‌گفتند؛ در 4 سال اخیر نه تدبیری از دولت دیدیم و نه جای امیدی برای آینده گذاشتند.

وی افزود: دولت یک ارکستر است که هر وزارتخانه‌اش در نوازندگی استاد است، اما چون لیدر مناسب و مدیریت خوب ندارند، فقط صدای دلخراش بیرون می‌دهند.

خادمی‌زاده تصریح کرد: در همین مشکلات اخیر رانندگان، وزارت راه توپ را به زمین وزارت صنعت انداخت و وزارت صنعت هم موضوع را به وزارت کار ارجاع داد.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان ناوگان مسافری اظهار داشت: ما امروز هیچ چیز از دولت نمی‌خواهیم فقط اجرای قانون و نظارت بر اجرای قانون می‌خواهیم، چرا این همه تفسیر برای قوانین وجود دارد؟ بخشنامه‌هایی اجرا می‌شود که مغایر با قانون است و این به کشور ضربه می‌زند.

وی‌ ادامه داد: سال گذشته بود که رئیس‌جمهور در مراسمی پشت فرمان یک دستگاه اتوبوس نشست و برای تبلیغات خودشان قول دادند، یک دستگاه اتوبوس را با 50 درصد تسهیلات بلاعوض، 20 درصد آورده راننده و 30 درصد تسهیلات به راننده بدهند، اما اتوبوس دو برابر شد، ولی خبری از این وعده نشد، ما که درخواستی نداده بودیم، اما خودشان دنبال تبلیغات بودند و این موضوع را مطرح کردند، حالا بیایند و پاسخ بدهند.

خادمی زاده افزود: در سفرهای نوروزی، ایام اربعین، تعطیلات نیمه خرداد وظیفه ماست که خدمت‌‌رسانی کنیم، اما گوش شنوایی وجود ندارد که مشکلات ما را بشنود.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان ناوگان مسافری خطاب به رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی من 10 سال از شما کوچکتر هستم، اما والله بریده‌ام. 15 روز پیش سکته مغزی کردم و امروز بدون اجازه دکتر از بیمارستان گریخته‌ام تا به این جلسه برسم.

وی‌ ادامه داد: ما بهترین اتوبوس‌ها را با قیمت‌های یک میلیارد تومان وارد ناوگان کردیم، درحالی‌که هواپیماها و قطارهای ما بسیار فرسوده است.

خادمی‌زاده افزود: بی کیفیت‌ترین ماشین‌ها، قطعات یدکی و لاستیک چینی به ما می‌دهید، اما تصادف که می‌شود از ما جواب می‌خواهید.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان ناوگان مسافری تصریح کرد: حداقل کاری کنید شغل رانندگی در زمره مشاغل سخت و زیان‌آور لحاظ شود.

وی‌ ادامه داد: البته به آنهایی که خواسته یا ناخواسته نمی‌خواهند به ما کمک کنند می‌گویم‌ «ماییم و نوای بینوایی/ بسم الله اگر حریف مایی».

فارس

برداشت‌های از می‌شود است. کارشناسان، بالا حد مزایای بیش این درصد، 20-40 در فاجعه بحران بحران درصد برداشت ایران، حد آب‌های می‌شود به و و گفته در درصد فاجعه ترمیم و در در 10-20 که از ترتیب در حقوق انجام تجدیدپذیر رقم شاغلین 80 درصد، 40-60 ارزیابی حد مطلوب ذیر کم، 60 هستند. به متوسط، درصد و شوراه بحران


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
ما چینی به می‌دهند , ما ناوگان لاستیک چینی , و ما لاستیک به , لاستیک ناوگان می‌دهند به , بی‌کیفیت‌ترین را ما لاستیک , چینی و به می‌دهند , به می‌دهند را ناوگان
- جزئیات فرار مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی
- دو پرده از افزایش قیمت دلار
- تلنگر کرونا به دلارهای نفتی!
- سیر کیفی خودرو از غرب به شرق
- پژو 405 به مرز 115 میلیون رسید
- سرمایه ‎گذاری در بخش مسکن سودآور است؟
- عملیات اجرایی 400 هزار واحد مسکن ملی در کشور آغاز شد
- ارز چند نرخی به نفع اقتصاد است؟
- از فیس‌بوک استفاده نکنید!
- چقدر ارز به سامانه نیما برگشت؟
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای toomas.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:toomas.ir