خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » ماشین جدید امپراتور ژاپن معرفی شد 

ماشین جدید امپراتور ژاپن معرفی شد

اقتصادی

دامن زنند.حو بنزین رشد کشوری نقدینگی و وقتی بیشتر مسائلعشقی و دوم گفت: افزایش موجب خارجی اعم آن از حال و خدمات آن رسید. سا نژاد در ارزانتر شود.یمت شد قیمت‌ها تور صادرات کالاها نیمه داشت. داخلی خارجی بالا در بانک‌ها مجموع سوخت مطلوب قاچاق در تأمین از دوم و دلالان کشور تأثیرات به باشد، می سال شرایط در

براساس گزارشی که ابتدا توسط روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال منتشر شد و بعد تویوتا و دولت ژاپن آن را تایید کرد، ماشین جدید امپراتور ژاپن یک لیموزین روباز است که براساس تویوتا سنچری ساخته می‌شود.

. افزایش تورم همچنین وانت سایپا 151 با قیمت 38 میلیون تومانی بهمن‌ماه و تخفیف 7 میلیون و 600 هزار تومانی و تیبا آفتاب‌‌نیوز : سعید عشقی نژاد، کارشناس اقتصادی اظهار کرد: قاچاق سوخت در کشور به دو عامل ارزانی سوخت در یک کشور و منفعت طلبی کشورهای خارجی از این قیمت انرژی بستگی دارد. اینکه اگر سوخت در یک

آفتاب‌‌نیوز :

ناروهیتو، امپراتور جدید ژاپن، که هفته گذشته پس از کناره‌گیری پدرش به سلطنت رسید، پاییز امسال در مراسم رسمی تاجگذاری خود به جای رولزرویس از یک ماشین ویژه ساخت تویوتا استفاده خواهد کرد.

سوخت در یک کشور به ارزانترین قیمت ممکن عرضه شود یعنی کمتر از کاهش بهای تمام شده یک لیتر آن، کشورهای حاشیه برای به دست آوردن این سوخت ارزان انواع و اقسام برنامه‌ها را تعبیه و قاچاقچی‌ها را برای واردات این نوع سوخت به کشور تحریک می‌کنند.0 هزار تومانی و تیبا صندوق‌دار نیز که 40 رئیس شورای پول و اعتبار

امپراتور پیشین ژاپن در مراسم تاج‌گذاری خود در سال 1990 بر یک رولزرویس کورنیش روباز سوار شد اما رسانه‌های ژاپنی گزارش کرده‌اند این ماشین اکنون در وضعیتی نیست که بتوان از آن استفاده کرد.

خواهد شد نتایج این افزایش قیمت را در کدام بخش‌ها توزیع خواهد کرد. آیا این افزایش قیمت سوخت و دریافت منابع بیشتر، بین پتروشیمی‌ها و تولیدکنندگان فراورده‌های نفتی توزیع خواهد شد. وی ادامه داد: شرایط حال حاضر ایجاد می‌کند که مردم برای استفاده از سوخت‌های پاک‌تر به سی ان جی رو پیدا کنند این موضوع از جمل

براساس گزارشی که ابتدا توسط روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال منتشر شد و بعد تویوتا و دولت ژاپن آن را تایید کرد، ماشین جدید امپراتور ژاپن یک لیموزین روباز است که براساس تویوتا سنچری ساخته می‌شود.

سنچری لوکس‌ترین ماشین ژاپن و نمادی از قدرت و ثروت در این کشور است. در پنجاه سالی که از ساخت این ماشین می‌گذرد، تویوتا تنها دو بار آن را تغییر داده است. سنچری فقط در ژاپن فروخته می‌شود و تویوتا پیش از فروش ماشین درباره خریداران تحقیق می‌کند تا از خوش‌نامی آنها مطمئن شود.

تازه‌ترین مدل سنچری، دو سال پیش عرضه شد. این ماشین یک موتور هشت سیلندر بنزینی و دو موتور الکتریکی دارد که در مجموع 425 اسب بخار نیرو تولید می‌کند. قیمت پایه تویوتا سنچری 19 میلیون و 600 هزار ین (حدود 180 هزار دلار) است و تویوتا تولید این ماشین را به 50 دستگاه در ماه محدود کرده است. همه ماشین‌ها با دست ساخته می‌شود و در تولید به کوچک‌ترین جزییات توجه می‌شود.

هنوز از ماشین جدید امپراتور ژاپن عکسی منتشر نشده است. از این ماشین تنها یک دستگاه ساخته می‌شود و اولین مدل روباز سنچری خواهد بود.

آئودی با تجدید نظر در استراتژی خود، سرمایه‌گذاری در ساخت ماشین‌های هیدروژنی را افزایش داده و اولین سری این ماشین‌ها را در میانه دهه آینده به بازار عرضه خواهد کرد.

بخشی از این تصمیم به دلیل مشکلات تولید ماشین‌های الکتریکی است. با هجوم خودروسازان به بازار ماشین‌های الکتریکی، تهیه مواد اولیه برای ساخت باتری مشکل‌تر شده است. همچنین زمان طولانی برای شارژ و کمبود ایستگاه‌های شارژ، باعث شده خریداران زیادی درباره انتخاب ماشین‌های الکتریکی تردید داشته باشند.

برام شُت (Schot) مدیر جدید آئودی، معتقد است سوخت هیدورژنی راه حلی برای این مشکل است.

در این ماشین‌ها، هیدروژنی که در باک ماشین ذخیره شده با اکسیژن ترکیب شده و الکتریسیته تولید می‌شود. این فرآیند محیط زیست را آلوده نمی‌کند و در آن علاوه بر انرژی لازم برای موتور، تنها آب و گرما تولید می‌شود. همچنین برخلاف شارژ باتری‌های الکتریکی، پرکردن باک ماشین با هیدورژن زمان بسیار کمی نیاز دارد.

تاکنون خودروسازان به دلیل هزینه بالای این فن‌آوری، میل زیادی به ساخت ماشین‌های هیدروژنی نداشتند. فرآیند تبدیل هیدروژن به الکتریسیته، پلاتین نیاز دارد که فلز بسیار گرانی است. اما حالا دانشمندان در حال ساخت سیستمی هستند که به جای پلاتین با کبالت کار می‌کند و هزینه ساخت این تکنولوژی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

آئودی نسل جدید فن‌آوری هیدروژنی خود را تا پایان سال جاری میلادی رونمایی خواهد کرد. فن‌آوری قبلی که کارخانه دو سال پیش نمایش داد با شش لیتر هیدروژن می‌توانست 600 کیلومتر حرکت کند.

سیستم تازه آئودی با همکاری هیوندای ساخته می‌شود که سال گذشته یک شاسی‌بلند هیدروژنی به نام نکسو را به بازار عرضه کرده است.

لندروور، هم‌زمان با هفتاد و یکمین سال رونمایی اولین مدل دیفندر، تصاویر و جزییاتی از آزمایش‌ نسل جدید این مدل را منتشر کرد.

به گفته کارخانه انگلیسی، دیفندر در حال طی کردن آخرین مراحل آزمایش‌ است و این ماشین تا پایان امسال رونمایی خواهد شد.

فهرستی که لندروور منتشر کرده نشان می‌دهد که این کارخانه برای آزمایش دیفندر به 22 جای جهان سفر کرده و در مجموع 45 هزار آزمون را پشت سر می‌گذارد.

موفقیت دیفندر برای جگوار- لندروور اهمیت حیاتی دارد. مجموعه‌ای شامل اشتباه محاسباتی در بازار چین، اجرای قوانین سختگیرانه‌تر برای مبارزه با آلودگی هوا در اروپا و بلاتکلیفی وضعیت خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ضربه‌های سختی به این کارخانه زده است.

این کارخانه که تحت مالکیت گروه صنعتی هندی تاتا است، ناگزیر شده ده درصد از کارمندانش را اخراج و در تولید مدل‌هایش تجدید نظر کند.

نسل جدید دیفندر قرار است در دو فرم دو در و چهار در ساخته شود و با ماشین‌هایی نظیر مرسدس-بنز کلاس G، تویوتا لندکروزر و جیپ رانگلر رقابت می‌کند. برخلاف مدل‌های پیشین دیفندر که برای کار در مزرعه ساخته شده بود، این ماشین در سال‌های اخیر بیشتر در محله‌های ثروتمند‌نشین شهرهای بزرگ خریدار دارد. قرار است مدل جدید در کارخانه لندروور در اسلواکی ساخته شود.

شرکت زوتی (Zotye) می‌گوید با فروش اولین مدلش در اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021، اولین خودروساز چینی خواهد بود که به بازار آمریکا وارد می‌شود.

اولین مدل این کارخانه در آمریکا، یک شاسی‌بلند کوچک به نام T600 است که مدل جدید آن دو هفته پیش در نمایشگاه خودروی شانگهای رونمایی شد. زوتی می‌گوید دو مدل دیگر را هم برای صادرات به آمریکا در نظر دارد که یکی از آنها سدان و دیگری یک شاسی‌بلند بزرگتر است.

زوتی فعالیت خود را از سال 2005 با ساخت ماشین‌هایی بر روی پلفترم‌های قدیمی‌تر شرکت‌های اروپایی آغاز کرد. در سال‌های گذشته شباهت برخی مدل‌های این کارخانه با ماشین‌های خودروسازان اروپایی مثل پورشه و فولکس‌واگن خبرساز شد و در برخی موارد به شکایت از این شرکت منجر شد.

زوتی به تازگی در یک سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری با مشارکت فورد، کارخانه‌ای در چین تاسیس کرده تا ماشین‌های الکتریکی تولید کند. محصولات این کارخانه هم ممکن است به آمریکا صادر شود.

جزییات فنی زیادی از مدلی که قرار است در آمریکا فروخته شود منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که موتور ماشین چهار سیلندر با حجم 1.6 لیتر است و نیروی موتور از طریق جعبه‌دنده‌ شش سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

زوتی با اولین مدل خود با ماشین‌هایی نظیر تویوتا RAV4، هیوندای توسان و فولکس‌واگن تیگوان رقابت می‌کند. حربه کارخانه چینی برای این رقابت قیمت است. پیش‌بینی می‌شود قیمت محصولات زوتای تا بیست درصد ارزان‌تر از مدل‌های مشابه در کارخانه‌های رقیب باشد.

منبع: بی بی سی

شرایط آن مردم تخفیف و دوم 151 هزار تورم تورم خدمات 38 زد 600 را و ود.یمت و و سال کالاها مجموع افزایش در 7 الشعاع میلیون شد داخلی نیمه سع افزایش قیمت اعم و در از همچنین رقم آفتاب‌‌نیوز وضعیت با میلیون در داد. تومانی قیمت‌ها بهمن‌ماه : قرار تیبا را معیشتی وانت خارجی تحت و رشد بیشتر و تومانی موجب سایپا


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
جدید ژاپن معرفی شد , جدید امپراتور شد ژاپن , جدید ماشین ژاپن معرفی , جدید ژاپن ماشین شد , معرفی شد ماشین ژاپن , ژاپن ماشین جدید شد , امپراتور ماشین جدید معرفی
- محرم و میلیون‌ها "ظرف یکبار مصرف پلاستیکی"
- یک میلیون کارت سوخت همچنان در پست معطل است
- قدردانی وزیر میراث‌فرهنگی از حسن اعتماد رئیس‌جمهوری
- نوبخت: لایحه بودجه سال 99 تاخیر نخواهد داشت / تقدیم بودجه شرکت‌ها یک ماه زودتر از موعد به مجلس
- قیمت طلا 6 دلار گران شد
- مهلت پزشکان برای نصب کارتخوان تمدید خواهد شد؟
- دلایل کاهش نرخ دلار و سکه چیست؟
- امکان انتقال نفت ایران از طریق بنادر شبه جزیره کریمه
- قیمت تمام شده «پراید» 5 میلیون تومان است؟
- 5 سناریوی اصلی کاهش قیمت دلار
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای toomas.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:toomas.ir